تاریخ برگزاری پیش رویداد
پیش رویداد نوآوری های فرهنگی، تربیتی و اجتماعی در حوزه بانوان و خانواده در تاریخ دهم، یازدهم و دوازدهم بهمن ماه در باغ اردوگاه خاتون و به همت آستان قدس رضوی برگزار خواهد شد. حضور کلیه شرکت کنندگان در پیش رویداد الزامی است. امکان اسکان برای شرکت کنندگان مشهدی فراهم است و پذیرایی در سه روز پیش رویداد برای کلیه شرکت کنندگان توسط آستان قدس انجام خواهد شد و همه شرکت کنندگان میهمان امام رضا علیه السلام هستند.
آيا در پیش رویداد باید حتما تیم داشته باشیم؟ آیا حضور همه اعضای تیم در پیش رویداد و رویداد ضروری است؟
برای شرکت در رویداد میتوان به صورت تیمی یا انفرادی ثبت نام و حضور پیدا کنید اما برای حضور تیمی امتیاز مثبت در نظر گرفته می شود.
زمان اسکان افراد غیر مشهدی چه تاریخی است و چه اقدامی جهت ثبت نام نیاز دارد؟
برای افراد غیر مشهدی که درخواست اسکان داده اند، از سه شنبه نهم بهمن ساعت ۲ ظهر تا چهارشنبه دهم بهمن ساعت ۷ صبح پذیرای شما هستیم و از جمعه دوازدهم بهمن ساعت ۷ بعدازظهر تا شنبه سیزدهم بهمن ساعت ۲ ظهر ترخیص خواهند شد. لزوم کلیه شرکت کنندگان در کلیه برنامه های رویداد از صبح چهارشنبه تا جمعه غروب الزامی است. امکان استقرار فقط برای اشخاصی فراهم است که از قبل ثبت نام کرده باشند.
امکان حضور تنها ۶۰ شرکت کننده در رویداد
تا کنون ۶۲۰ نفر برای حضور در رویداد خاتون ثبت نام کرده اند. ضمن سپاس از کلیه علاقمندان برای مشارکت بسیار عالی در ثبت نام رویداد، به اطلاع می رسد باتوجه به محدودیت های الزامی در برگزاری رویدادهایی از این دست، تنها امکان شرکت برای ۶۰ نفر از متقاضیان در رویداد وجود دارد. بنابراین با تصمیم شورای سیاستگذاری، ایده های ثبت شده غربالگری خواهند شد و تنها ایده های برتر برای حضور در پیش رویداد دعوت خواهند شد. لذا متقاضیان محترم ایده های خود را با نهایت کیفیت و دقت، طبق فرمت اطلاع رسانی شده در سایت بارگزاری کنند.
آیا امکان اسکان افراد غیر مشهدی در سه روز پیش رویداد و رویداد وجود دارد؟
شرکت کنندگان غیر مشهدی که نیاز به اسکان در مشهد دارند، از طریق شبکه اطلاع رسانی بله به ادمین کانال پیام دهند تا شرایط اسکان آنها فراهم شده و میهمان امام رضا باشند.
 
گالری ویدیو